Het laatste nieuws
7-2-2025
Extra open
Zaterdag 8 feb. is het atelier extra open van 10.00 tot 15.00 uur. 
29-1-2025
Website verhuisd

We hebben onze website bij een andere provider onder gebracht en verwachten dat alles normaal zal werken

Dit is een bericht van de nieuwe plek
Ondervind je problemen stuur dan een mailtje naar info@handwerkateliersari.nl

17-12-2024
Workshop lente Tomte
Op zaterdag 25 januari 2025 organiseer ik weer een worskshop voor het maken van een Tomte. Deze keer wordt het een lente Tomte maar als je liever de winter Tomte maakt is dat ook mogelijk. De kosten zijn €27,50 voor 1 Tomte (patroon is voor 2) en ik vraag een aanbetaling van €10,00 Er is plek voor max 8 personen. Meer gegevens en foto,s staan bij het kopje workshops
Meer nieuws:
1-3-2018
Nieuwe rubriek
Vanaf vandaag is er een nieuwe rubriek in de webshop onder de titel Kant en Klaar. In deze rubriek komen voorbeelden te staan die in de verkoop mogen omdat ik er geen pakketjes meer van verkoop. Soms zijn het ook kant en klare artikelen die er speciaal voor gemaakt worden. Ook is het mogelijk om kant en klaar te bestellen die speciaal voor je (dus in opdracht) gemaakt worden. Houd dan wel rekening met een levertijd.
Nieuw in ons assortiment
Moeder konijn - Droomvilt -
Een patroon van een mooie moeder konijn met paaseitjes en een mini konijntje. Moeder is ca.30 cm groot en het is niet moeilijk om te maken.
€5,95
Verjaardags kalender -Droomvilt -
Een pakketje met al het materiaal voor het maken van deze mooie verjaardagskalender. Ook de houten achterwand zit bij dit pakket. Het is niet moeilijk om te maken
€38,50
Seizoensbordje sneeuwklokjes -Droomvilt -
Een pakketje met al het materiaal om dit mooie seizoensbordje met sneeuwklokjes te maken. Het is niet moeilijk.
€17,95
Seizoensbordje sneeuwklokjes -Droomvilt -
Een patroon voor het maken van dit lieve seizoensbordje. Het is eenvoudig te maken.
€5,95
Een bosje sneeuwklokjes - Droomvilt -
Een pakketje met het materiaal voor het maken van dit mooie bosje sneeuwklokjes. Ook het houten frame zit in dit pakketje.
€14,95